جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

بازديد نماينده مردم دلیجان و محلات در مجلس شوراي اسلامي از ايستگاه تصفيه آب در دست ساخت شهر محلات

     دکتر علیرضا سلیمی نماينده مردم شهرستان هاي محلات و دلیجان در مجلس شوراي اسلامي به همراه مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان محلات از ايستگاه تصفيه آب در حال ساخت این شهر بازدید و در جریان روند اجراي این پروژه قرار گرفت.

     به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی  طي اين بازديد عباس نظری مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان محلات ضمن اشاره به نقش و جایگاه آب در زندگي مردم به لحاظ كمي و كيفي ،گزارشی از وضعیت و چگونگی عملیات اجرایی و همچنین اعتبارات هزینه شده و مسائل و مشکلات اجراي این پروژه ارائه کرد.

       سلیمی نماینده مردم شهرستان های محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی نيز ضمن ابراز خرسندي و تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی  این خدمات را ارزشمند دانست و آمادگی مجموعه خود را برای همکاری و تعامل در جهت پیشرفت هر چه سریعتر این پروژه اعلام کرد.

       گفتني است ساخت ايستگاه تصفيه آب شهر محلات متشكل از 3 فيلتر به منظور فيلتراسيون آب دريافتي شهرهاي محلات و نيم ور از سد كوچري در دست اجرا قرار گرفت و هم اكنون يكي از فيلتر ها به صورت آزمايشي مورد بهره برداري قرار گرفته و در صورت تامين اعتبارات لازم  طي تابستان سالجاري به بهره برداري مي رسد. 


  این مطلب تا کنون 71 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 19 ارديبهشت 1395
  منبع
  برچسب ها : محلات ,مردم ,فاضلاب ,شهرستان ,ساخت ,پروژه ,ايستگاه تصفيه ,قرار گرفت ,فاضلاب استان ,بهره برداري ,شهرستان محلات ,فاضلاب شهرستان محلات ,مجلس شوراي ,
  بازديد نماينده مردم دلیجان و محلات در مجلس شوراي اسلامي از ايستگاه تصفيه آب در دست ساخت شهر محلات

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز شنبه 9 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر